شطرنج مقدماتی آنلاین

قیمت:

رایگان

انجمن شطرنج وزارت علوم
از تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ تا ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
تاریخ دوره به پایان رسیده است.
ظرفیت تکمیل شده
مشاهده دوره

با اهداي سلام احتراما با توجه به شرایط حاکم بر جامعه در پی شیوع ویروس کووید 19 و ضرورت آگاهی بخشی و ارتقاي دانش فنی و مدیریتی منابع انسانی شاغل در ورزش دانشجویی، به استحضار میرساند انجمن شطرنج این اداره کل در نظر دارد"دوره شطرنج مقدماتی آنلاین" را در تاریخ 19 و 20 مهرماه 1399 به صورت الکترونیکی در فضاي مجازي برگزار نماید.

از اینرو خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به افراد واجد شرایط ( 1 نفر خانم و 1 نفر آقا) براي حضور در کارگاه مذکور، تاکید نمایید حداکثر تا تاریخ 1399/07/20 جهت ثبت نام اقدام نمایند.

شایان ذکر است ثبت نام از طریق لینک ارائه شده در ذیل قابل انجام است. »»»دوره مذکور براي تمامی مدیران، کارشناسان و مربیان شاغل در ادارات تربیت بدنی دانشگاه ها مجاز می باشد که پس از طی مراحل ثبت نام اولیه و درج اعلام آمادگی، از طریق مسئول انجمن شطرنج (آقاي ابراهیم زاده- 09122052918 ) تاییدیه حضور در دوره مذکور صادر خواهد شد. لازم به توضیح آنکه: این دوره ویژ مدیران، کارشناسان و مربیان شاغل در ادارات تربیت بدنی دانشگاه هاست و شرکت کنندگان پس از طی این دوره، امکان آموزش شطرنج به دانشجویان در سطح مبتدی را خواهند داشت. توضیحات تکمیلی:

1) کارگاه ویژه مدیران، کارشناسان و مربیان شاغل در ادارات تربیت بدنی دانشگاه ها می باشد.

2) کارگاه مذکور به صورت الکترونیکی از طریق ارتباط تصویري (ویدیو کنفرانس) برگزار می شود.

3) داشتن یک دستگاه کامپیوتر مجهز به اینترنت، مرورگر بروز(ترجیحاً کروم یا فایرفاکس)، میکروفون، و وب کم 5) گواهی شرکت پس از طی دوره مذکور و شرکت در آزمون الکترونیکی صادر خواهد شد.

زمان برگزاری کارگاه: - روز دوشنبه: 21 مهر از ساعت 9 صبح الی 12 و روز سه شنبه: 22 مهر از ساعت 15:30 الی 19 می باشد.

نکته: در خصوص ورود به کلاس آنلاین: ابتدا در سامانه ثبت نام نموده، و سپس برای ورود به، جلسه آنلاین در زمان مقرر شده، در پروفایل شخصی خود وارد لینک دوره ثبت نامی شده و بر روی ورود به جلسه آنلاین کلیک نمایند و وارد کلاس آنلاین شوند (15 دقیقه قبل از شروع کلاس لطفا در کلاس حاضر شوید)

.